środa, 18 kwietnia 2012

Platforma Obywatelska największym dobrem POlski

Za rządów jego wysokości, miłościwego Pana Tuska Polakom "żyje się lepiej".
Platforma Obywatelska to fachowcy, którzy zawsze mówią "prawdę" i to co zapowiadają, zawsze wdrażają.
PO to nieustanna ofensywa ustawodawcza: wiosenna, letnia, jesienna, zimowa, którą osobiście kieruje Pan Tusk. POlitycy czują się bezpiecznie, nikt ich nie ściga za przekręty i korupcję, gdyż nie ma jej w PO.
Dzięki polityce zagranicznej prowadzonej przez rząd Tuska, Rosja, Niemcy i Unia Europejska bez zgody POlski nie podejmuje żadnych strategicznych decyzji. Pan Tusk zawsze dotrzymuje słowa - jest w 100% wiarygodny.
Dzięki PO i Panu Tuskowi Polska jest "Zieloną wyspą" ,a Polacy żyją najlepiej na świecie.
Polska pod rządami PO zmniejszyła deficyt budżetowy do 25,1 mld zł w 2011 roku , pozbyła się zadłużenia do wysokości 800 mld zł, obniżono podatki, a PKB szybko rośnie. Polska stała się najbardziej rozwiniętym krajem Europy Środkowo-wschodniej.
Polacy nie są już inwigilowani, teraz minister cyfryzacji tylko chroni wolności każdego obywatela i dlatego wszystko musi być monitorowane aby nie doszło do naruszenia wolności słowa.
Polacy żyją dostatnio i zarabiają bardzo dobrze - 4015 zł / mies to średnie wynagrodzenie w Polsce m.in. dzięki podwyżkom płac w administracji , 
Po tysiącach kilometrów super nowoczesnych i bezpiecznych autostrad wybudowanych na bazie najlepszych materiałów na których nie giną ludzie  mkną nasi obywatele niczym kierowcy  bolidów na torach formuły 1.
Polacy tankują tanią benzynę po 6 zł za litr.
Po twardych negocjacjach z Gazpromem przez najwytrwalszego polityka w Polsce, wielkiego i niestrudzonego bojownika o ochotnicze straże pożarne Pana Pawlaka  mamy najtańszy gaz za jedyne 500 dolarów za 1000 m3.
Inwestorzy pchają sie do Polski drzwiami i oknami np. Inwestor z Kataru .
Polacy leczą się w nowoczesnych, niezadłużonych placówkach służby zdrowia, oczywiście bez kolejek kupują leki najtaniej w europie o czym poinformowała była minister zdrowia Pani Ewa Kopacz.
Emigranci wracają do Polski , ponieważ dzięki PO czeka na nich dobrze płatna praca za ponad 1500 zł brutto / mies.
Dzięki PO, zostanie wprowadzona reforma emerytalna dzięki której Polacy będą mogli  pracować do 67 roku życia.
Jednym słowem, to co zapowiada Pan Tusk  już zostało wprowadzone.
Nie ma się co dziwić, przecież PO za rządów PIS miała w szufladach gotowe do wdrożenia pakiety ustaw usprawniające gospodarkę i teraz widać tego efekty.

Politycy PO, świetnie prezentują się w telewizji, są bardzo przekonywujący i zawsze mówią "prawdę".
Wszyscy pamiętamy jak w 2007 r. Pan Tusk przemawiał do Polaków niczym Gierek w PRLu i mówił, że jak ktoś w rządzie PO, choćby tylko pomyśli o podwyżce podatków, to on Tusk osobiście go z rządu wyrzuci.
Tusk i inni ludzie z PO nie kłamali mówiąc, że się na wszystkim znają i są we wszystkim najlepsi.
Pan Komorowski, to najlepszy prezydent, jak mało kto wie,że rzeki spływają do morza, gaz łupkowy wydobywa się metodą odkrywkową i pewnie wie jeszcze wiele więcej - czyli też jest najlepszy, wiadomo człowiek z PO.


Deficyt budżetowy na przestrzeni ostatnich lat
W 2011 roku spowolnił wzrost do poziomu 25,1 mld zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz